עמדת צילום מסך ירוק עם בלונים 

עמדת צילום מסך ירוק עם בלונים האטרקציה הכי משודרגת בכל אירוע.

אם עד היום הייתם רגילים לראות את עמדת מסך ירוק לאירועים רק בתור עוד "מסך ירוק" שנמצא באירועים. בוא להכיר את המסך המיוחד של המלך הירוק שכולל בתוכו עיצובי בלונים מרשימים.

מדוע בלונים הופכים את עמדת מסך ירוק למיוחדת 

בשונה ממה שהכרתם עד היום על בלונים לאירועים שהיו נחלתם של אירועים עבור ילדים או בריתות, היום הבלונים עושים כניסה מאוד מרשימה להרבה מאוד אירועים בין אותם אירועים אנו מוצאים את החתונות שבהם יש הפרחת בלונים בחופה, אירועי חינה ואפילו בר ובת מצווה שהם אירועים שמחייבים עיצוב בלונים מיוחד.

בלונים הופכים את עמדת מסך ירוק ליותר מיוחדת מכיוון והם מוספים פן עיצובי מיוחד, הבלונים מרשימים והם בצעים מיוחדים שבהם עמדת הצילום יכולה להיות לא רק מסך ירוק אלא יכולה להיות גם קיר צילום במקביל, אורחים יכולים להצטלם להעלות את התמונות שלהם לרשתות החברתיות ולהנות מכל התמונות.

קיר צילום לברית 

אחת האטרקציות החדשה ביותר שהפכה להיות משולבת עם בלונים היא כמובן קיר צילום לברית. מהו קיר צילום לברית ומה מיוחד בו?

קיר צילום לברית זאת עמדה מעוצבת ומיוחדת עם המון אלמנטים, כמו למשל בובות, נדנדה, קופסאות של מתנות ועוד. בעמדה זאת כל אורח יכול להגיע ולהצטלם ושתהיה לו תמונה למזכרת. מעבר לזה שכל אורח יכול להצטלם בעמדה היא יכולה לשמש את הצלם של האירוע לצלם אתכם ואת בני המשפחה, ליצור תמונות מרגשות ומיוחדות יותר והכל במטרה שתוכלו ליצור את האירוע המרגש והמיוחד באמת שאתם רוצים.

כמה עולה קיר צילום לברית?

שמדובר על קיר צילום לברית מחיר הוא משהו שיכול מאוד להשתנות. מדובר על תחום שאין לו מחירון מדויק וכל אחד יכול לקבוע את המחיר שהוא רוצה. בכל מקרה העלות של קיר צילום לברית היא החל מ 650 ₪ ויכולה להגיע עד 1200 ₪ . הבדלי המחירים הם גבוהים מאוד מכיוון ובמקום לקחת חבילה שהיא רק קיר צילום לברית ואז המחיר יהיה גבוה יותר מומלץ לסגור חבילות משולבות שכוללות גם את עמדת הצילום וגם כוללות בתוכן עיצוב בלונים לשולחנות או שהיום יש גם המון צלמי מגנטים כל מיני חברות אחרות שמספקות שירות של אטרקציות לאירועים במחירים הוגנים ומשתלמים במיוחד שכדאי לכם מאוד לבדוק.

לסיכום 

אין ספק כי עמדת מסך ירוק לאירועים היא אטרקציה מיוחדת ומרשימה, אבל יחד עם זאת אם רוצים לשדרג מעט את האטרקציה הזאת אפשר לעשות את זה באמצעות שילוב של בלונים לברית שהם השילוב המושלם השמח והצבעוני ביותר שכל אירוע זקוק לו. אצלנו כאן במלך הירוק תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים לעמדות צילום במחירים הוגנים ומשתלמים ומעל הכל שירות יוצא דופן שאין שני לו.

דילוג לתוכן