התקשר

וואטסאפ

מייל

מסך ירוק לחתונה

אם אתם רוצים לוהסיף אטרקציה מיוחדת לחתונה שלכם, מסך ירוק לחתונה יכולה להיות האטרקציה המושלמת לאלו שרוצים לעשות משהו מיוחד ומרשים.

Green Screen היא טכנולוגיה המאפשרת לאנשים להוסיף רקעים לסרטונים ולתמונות שלהם. השימוש הנפוץ ביותר במסכים ירוקים הוא בוידוגרפיה, כאשר המסך הירוק משמש כדי לאפשר לעורך הווידאו להחליף באופן דיגיטלי את הרקע של סרטון בסצנה אחרת.

ניתן לעשות את אפקט המסך הירוק גם בצילום. במקרה כזה, הצלם יגדיר את המצלמה שלו כך שתצלם דרך פיסת בד ירוקה או נייר, המוארת באופן שווה מאחור. לאחר מכן, הצלם מצלם תמונות של נושאים על גבי מסך זה ובהמשך בוחר מתוך תמונות אלו אחת שיש לה רקע רצוי לפרויקט שלהם.

מסכים ירוקים ממוקמים בדרך כלל באולפנים, שם הם מוקפים באורות ומצלמות. האורות והמצלמות הללו יוצרים סט וירטואלי המאפשר ליוצרי סרטים לשנות את הרקע מאחוריהם מבלי לשנות בפועל את מיקום המסך הירוק.

את כל הטכנולוגיה המתקדמת והמיוחדת הזאת, אצלנו המלך הירוק מביא לכם אותה עד לאולם האירועים ואתם והאורחים שלכם יכולים לעשות תמונות מיוחדות ומרשימות עם הטכנולוגיה המתקדמת.

מסכים ירוקים משמשים גם בסרטונים או בסרטים כדי ליצור אשליה ששחקנים נמצאים במסגרות שונות. השחקנים יעמדו מול המסך הירוק והתמונות שלהם יוחלפו דיגיטלית ברקעים מסביבה אחרת על ידי שימוש בדימויים ממוחשבים (CGI).

עמדת צילום מסך ירוק – האטרקציה המושלמת לכל חתונה

חתונה היא אירוע של פעם בחיים וחשוב להפוך אותו לבלתי נשכח. החתן והכלה צריכים להתמקד לא רק במה שהם לובשים, אלא גם במקום. המקום צריך להיות מקושט בכל מיני קישוטים ולהיות בו כמה אטרקציות לאורחים.

כמה מהאטרקציות הפופולריות ביותר הן עמדות צילום, מוזיקה חיה וקייטרינג לילדים.

חתונה היא יום מלא ברגשות וזיכרונות. זה אחד הימים החשובים בחייכם. אתם רוצים לזכור את זה לשארית חייכם, ואתם רוצים לעשות את זה מושלם עבור כל האורחים.

יום החתונה צריך להיות חוויה בלתי נשכחת לכל מי שמגיע אליו, ולכן הוספת אטרקציות כמו מסך ירוק לאירועים תעזור לכם להשיג את המטרה הזו. האטרקציות יכולות להיות כל דבר, החל מדוכן צילום עם אביזרים וכלה בדי ג'יי שינגן את כל השירים האהובים עליכם.

כדאי להוסיף אטרקציות לחתונה שלכם כי הן דרך מצוינת לבדר את האורחים שלכם. הרבה אנשים חושבים שהם לא צריכים אטרקציות בחתונה שלהם כי זה רק אירוע קטן.

תפריט נגישות