התקשר

וואטסאפ

מייל

הדפסת תמונות באירועים – איך קורה הקסם

הדפסת תמונות באירועים – איך היא הפכה להיות אטרקציה מובילה וכיצד משתלב בה גם מסך ירוק לאירועים.

אחד הדברים שרבים רוצים לדעת על אטרקציות מיוחדות כמו מגנטים לאירועים והמסך הירוק, הוא איך בעצם מתבצעת הדפסת תמונות.

אם בעבר אטרקציית התמונות באירועים הייתה שונה מאוד ועובדת בשיטה מאוד מורכבת, היום הרבה יותר פשוט להדפיס תמונות באירועים.

איך זה קרה בעבר?

בעבר לכל אירוע היה מגיע צלם, הוא לא היה צלם שהזמינו בעלי או משהו כזה. פשוט מאוד היה נכנס אדם עם מצלמה ומתחיל לצלם אנשים באירוע.

את התמונות שאותו צלם צילם הוא היה יוצא איתם אל סטודיו שבו מפתחים את התמונות. היו מפתחים כל תמונה במהירות, מכניסים אותה לתוך מסגרת קרטון ואז לוקחים את כל התמונות בחזרה לאולם. את התמונות שהדפיסו היו מתחילים למכור לאנשים שאותם צילמו.

כל תמונה הייתה נמכרת בכמה עשרות שקלים בודדים. אבל הצלם היה צריך ממש ללכת פיזית עם המצלמה לאולם, לצלם אנשים, להגיע חזרה למעבדת פיתוח התמונות שלו ואז לחזור לאולם ולמכור כל תמונה בנפרד.

איך זה קורה היום?

היום זה פשוט מאוד. לא צריכים לפתוח מעבדת מחשבים באולם שאתם חוגגים באירוע.

אבל הדברים שונים מכמה בחינות. נתחיל מהדבר הראשון שזה מי משלם עבור השירות. אם בעבר כל מי שרצה את התמונה שלו היה צריך לשלם לצלם על כל תמונה בנפרד והצלם היה קובע את המחיר. היום הדברים שונים. היום בעלי האירוע מזמינים מטעמם צלם מגנטים בדרך כלל והם אלו שמשלמים לו והצלם מפיק לאורחים מגנטים ללא הגבלת כמות.

ואיך זה קורה עם המסך הירוק : אנו מגיעים לאירוע עוד לפני שהוא מתחיל. מציבים במקום מדפסת טרמית מיוחדת שמדפיסה את התמונות במהירות של מעל 30 תמונות בדקה!.

אחרי שהצבנו את המדפסת הטרמית המיוחדת, אנו מקימים עמדה ובה יש שטיח ומאחוריו ממש מקימים קיר בגובה של 2.2 מטר על רוחב של 3 מטר בצבע ירוק (בגלל זה קוראים לזה מסך ירוק, מקורי נכון? :-).

כל אורח יכול להגיע לעמדה ולהצטלם עם מצלמה מיוחדת באיכות FULL HD שגם היא מוקמת בעמדת הצילום. אחרי שיש את התמונה, כל אחד בוחר את הרקע שהוא מעוניין שיהיה מאוחריו בתמונה ואנו מדפיסים כל תמונה במקום וכמובן שגם משכפלים כל תמונה בהתאם לכמות האנשים המצולמים בה שלכל אחד יהיה עותק אישי משלו למזכרת מהאירוע שלכם.

הדפסת תמונות – איך זה קורה באופן כללי?

הדפסת תמונות היא תהליך שבו תמונות דיגיטליות מועברות לחומר הניתן להדפסה, בדרך כלל נייר. הדרך הנפוצה ביותר להדפסת תמונות היא באמצעות שיטת הזרקת דיו. בתהליך זה, המדפסת מתיזה דיו על דף נייר שצוף בחומר רגיש לאור.

לאחר מכן, המדפסת מעבירה את התמונה הדיגיטלית לנייר על ידי הפעלת חום ולחץ. החום ממיס חלק מהדיו שעל הנייר ויוצר טיפות זעירות היוצרות תמונה על פניו. הלחץ מאלץ את הטיפות הללו דרך חורים קטנים בלוח מתכת (המכונה "נחיר") ואל משטח הנייר, שם הן יוצרות את מה שמכונה "התרשמות".

תפריט נגישות