האבולוציה של מסך ירוק לאירועים

האבולוציה של מסך ירוק לאירועים ואיך הכל התחיל והפך להיות אטרקציה שאנו רואים כמעט בכל אירוע.

אז מאיפה המסך הירוק התחיל?

האמת שהוא סוג של התגלגלות של אטרקציית מגנטים לאירועים, אחרי שבתחום המגנטים לאירועים כל הזמן מנסים למצוא שדרוגים וכל פעם מנסים משהו חדש.

זה התחיל והתגלגל לכל מיני דברים שונים, עד שיום אחד הגיע מתחרה לאטרקציית מגנטים לאירועים שקוראים לו תא צילום, מהר מאוד הוא נעלם מהנוף ולא הצליח להתמודד עם מלכת האטרקציות.

אז ממשיכים לנסות ואז עם הטכנולוגיה המתקדמת, קמה אטרקציה חדשה שלוקחת את אותו ערקון של מגנטים לאירועים, עושים תמונות מיוחדות ואז מכינים מהם מגנטים.

בדיוק ככה עובדת אטרקציית מסך ירוק לאירועים, היא התחילה מתחום המגנטים, רק שהפעם היא מביאה איתה את היכולת הטכנולוגית המתקדמת לערוך תמונות במהירות ולהפיק מגנטים מיוחדם. לא רק מגנטים, אצלנו תוכלו למצוא הדפסת תמונות של מסך ירוק גם על בלוקים מעץ, על קריסטלים מיוחדים ועוד.

מסך ירוק או מגנטים, מה עדיף?

על כתבתי בהרחבה בפוסט של מסך ירוק מול מגנטים לאירועים, אבל בגדול אין ספק שלכל אטרקציה יש את היתרונות שלה. וכאן אתם צריכים לדעת מה עדיף וכמובן עד כמה אתם רוצים להשקיע באורחים שלכם באירוע.

היתרון הבולט ביותר של מסך ירוק מול המגנטים זה היצרתיות שהוא מביא איתו, המשיכה המיוחדת של האורחים למשהו חדשני ומיוחד. בעוד שצילום מגנטים היא גם אטרקציה מאוד מיוחדת לא פחות ויש לה עבורי המון כבוד. עדיין, מסך ירוק הוא יתרון למי שרוצה לעשות משהו חדשני יותר.

מאיפה התחילה אטרקצית מגנטים לאירועים שהביאה אחריה את המסך הירוק

אטרקציית מגנטים לאירועים התפתחה לה אי שם בסוף שנות ה – 80, זה אולי נשמע לכם מוזר אבל מי שנולד באזור שנת 80 בטוח זוכר שכשהוא היה באירועים הוא היה נתקל בצלם שמגיע מצלם את האורחים ואח"כ חוזר ומוכר את התמונות שהוא צילם בכמה עשרות שקלים.

הוא לא היא צלם ששיך לאירוע, אל אפשוט באמת היה מצלם עם פילים את האורחים, הולך עם המצלמה למעבדה > מפתח את התמונות > מכניס כל תמונה לתוך פולדר מעוצב > חוזר לאולם (בתקווה שהאורחים שצולמו לא הלכו הבית) ואז מוכר כל תמונה.

עם השנים, הדברים האלו התפתחו ואז נכנסו מדפסות הפוטו להיות להיט, אנשים רבים ראו את איכות התמונות של מדפסות הפוטו שהפכו להיות הלהיט הגדול ביותר. אנשים היו מדפיסים תמונות בבית בלי סוף, כל אחד היה מכין לעצמו לא מעט אלבומים. ואז הדברים התגלגלו והפכו להיות מגנטים לאירועים.

גם המגנטים עברו לא מעט שינויים, הפכו להיות יותר עמידים ואיכותיים מאי פעם, המצלמות התקדמו מאוד ומאפשרות היום להצליח לעשות תמונות מגנט באיכות מאוד גבוה.

דילוג לתוכן